Používáním webu jvklima.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Tel.: +420 775 901 710
E-mail: info@jvklima.cz

Klimatizace Panasonic přináší řešení dle vašich potřeb. Tato modelová řada umožňuje volbu ideálního výkonového rozsahu a typu vnitřních jednotek.

 


Panasonic Etherea

Moderní, stylový a energeticky úsporný design nových klimatizací Panasonic. Nástěnná jednotka pro domácnosti. Záruka minimální spotřeby díky systému ECO Navi. Mimořádně tichá klimatizační jednotka pracuje i jako čistička vzduchu e-ion.

 

 

Inteligentní senzory EcoNavi pro úsporu energie

Funkce EcoNavi zajišťuje optimalizaci provozu klimatizace podle podmínek v místnosti. Snímá úroveň aktivity osob v místnosti a podle toho směřuje proud vzduchu a přizpůsobí výkon.

 

econavi.jpg

 

Čistí vzduch, povrchy a dokonce vnitřek sám sebe

Systém čištění vzduchu s technologií Nanoe-G zachycuje a odstraňuje škodlivé mikroorganismy ze vzduchu jakými jsou bakterie, viry, plísně či alergeny. Ty, které jsou na nábytku či jiných površích jsou taktéž pomocí filtru a nano částic deaktivovány. Tento systém tak zajišťuje naprostý klid v mysli a v čistém, zdravém a svěžím prostředí. Systém může pracovat nezávisle na běhu klimatizace.

 ionty.jpg

 


Ovládání klimatizace přes internet mimo domov

Možnost ovládání klimatizace pomocí chytrého zařízení přes internet prostřednictvím chytrých telefonů, tebletů, PC a chytrých pevných telefonů. Snadná instalace zařízení, které je umístěno poblíž vnitřní jednotky klimatizace a komunikuje pomocí rozhraní WiFi.

WH_Internet_Control_1.jpg

 

Panasonic Free Multi

Free Multi můžete klimatizovat 2,3 nebo 4 místnosti s jednou venkovní jednotkou. Ušetříte prostor při instalaci venkovních jednotek a až 30 % energie než s několika systémy 1x1.

spotreba.jpg

jednotky.pnginverter.jpg